Ara

TÜM ÜRÜNLERDE ELDEN SENETLİ TAKSİT FIRSATI

Türkiye’nin en beğenilen mobilyaları, anlaşmalı olduğumuz lojistik firmaları ile tüm dünyaya garantili ve sigortalı olarak sorunsuz bir şekilde gönderilmektedir.

Binlerce mobilya modelinde en cazip fiyat avantajı, Özbay Mobilya kalitesi ile sizleri bekliyor. Özbay mobilya Türkiye’den dünyaya bi tıkla kapınızda.

Ödemelerinizi sitemiz üzerinden kredi kartı veya banka havalesi ile güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Sipariş tutarının %50’sini ödeyerek siparişinizi verebilir, kalan tutarı ürünleriniz nakliye şirketine teslim edilirken ödeyebilirsiniz.

Yurt dışına gönderdiğimiz tüm mobilyalarımızı çift kat paketleme yaptırarak 30 gün içerisinde lojistik firmasına teslim ediyoruz.

Dünya’nın her yerine gerçekleştirmiş olduğumuz yoğun sevkiyatlar neticesinde, müşterilerimizin çok daha düşük kargo bedeli ödeyebilmesi için tüm lojistik şirketleri ile özel anlaşmalarımız bulunmaktadır. Bu sayede yurt dışı gönderim ücretlerinde en düşük fiyatlandırma ile teslimat sağlatabilmekteyiz.

Ürünlerin Avrupa ülkelerine bir takım için ortalama gönderim ücretleri her şey dahil (yurt içi gümrükleme, yurt dışı gümrükleme, yurt dışı vergiler, sigorta ve nakliye ücreti içinde) aşağıda belirtilmiştir. Başka herhangi bir ücret talep edilmemektedir.

Tüm sorularınız için +90 554 498 61 51 no.lu yurt dışı satış hattımızdan bilgi alabilirsiniz.

Türkiye’den yurt dışına en uygun kargo bedeli ile gönderim yapan mobilya markasıyız.

1. Taşıma nasıl olacak? Lojistiği kim ayarlıyor, bu konuda mobilya firması size destek oluyor mu?

Bu noktada alanında uzman lojistik firmaları ile mobilyalarınızın sigortalı olarak size ulaşmasını sağlıyoruz ! Aktarma yapmadan kapınıza kadar teslimat yapılır. Paketlemesinden taşınmasına her aşama itinalı bir süreçten geçmektedir.

2. Mobilya alışverişi ve karar verme aşamasında güvenilir bir muhatap var mı ?

Özbay Mobilya olarak size her konuda yardımcı olabilecek tecrübeli  ve mobilya konusunda uzman müşteri temsilcilerimiz ile güvenli ve keyifli bir alışveriş imkanı sunuyoruz…

3. Taşıma ücretinin içine gümrük bedeli  dahil midir?

Taşıma bedeli içine Türkiye içi tüm masraflar dahil ve yaşadığınız ülkenin gümrük vergisi dahil toplam rakamı ödüyorsunuz, söylediğimiz kargo ve gümrük bedelinden başka bir ücret ödemiyorsunuz.

Ürünler Ülkenize geldiğinde kapınıza kadar teslimatınız güvenli bir şekilde yapılacaktır.

Ürünlerin Avrupa ülkelerine gönderim ücretleri yaklaşık olarak aşağıdaki ücret tablosundaki gibidir. Varış ülkesinin yakınlığı ve gümrük durumlarına göre azalıp artabilir.

Yatak Odası Takımı550 EUR
Yemek Odası Takımı550 EUR
Koltuk Takımı550 EUR
Köşe Koltuk Takımı500 EUR
Tv Ünitesi300 EUR
Genç Odası350 EUR
Yatak100 EUR
Back to Top
Ürün sepetinize eklendi.