Ara

TÜM ÜRÜNLERDE ELDEN SENETLİ TAKSİT FIRSATI

Köşe Takımı Modelleri ve Fiyatları

köşe takımı modelleri ve fiyatları

Köşe takımı, rahatlık isteyenler ve yaşam alanlarını kısıtlamak istemeyenler tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Evinize, ofisinize, balkonunuza veya bahçenize modern ve estetik bir dokunuş katmak için köşe takımlarımızı tercih edebilirsiniz. Köşe takımı rahat ve estetik görünümü ile klasik modelleri unutturacak cinsten mobilyalardır.  Özellikle dar alanlarda sıkışıklığı azaltmak için tercih edilmektedir. Köşe takımı, oturma odanıza, salonunuza, misafir odanıza ferahlık kadar. Hatta L şeklindeki görünümü ile balkon veya teraslarınıza farklı bir dokunuş katar. Günümüzde klasik tekli ve üçlü koltuklar yavaş yavaş yok oluyor. Mobilya seçimi yapılırken genellikle tercih köşe takımlarından yana olmaktadır. Özbay Mobilya farklı ölçü, renk ve model seçenekleriyle en iyi köşe takımı seçeneklerini sunmaktadır.

Farklı tarzları, kullanışlı yapısı, çok çeşitli model ve renk seçenekleriyle köşe takımı, evini yenileyen herkesin ilk tercihlerinden biri oluyor. Farklı büyüklükteki yaşam alanları için tasarlanmış farklı büyüklükteki köşe modellerini bünyesinde barındıran Özbay Mobilya ile tanışabilirsiniz. İrili ufaklı, L şeklinde ve U şeklinde birçok modeli bulunan köşe takımı, ustalar tarafından özenle üretilmektedir. Köşe takımları fonksiyonel ve kullanışlı tasarımları sayesinde artık klasik ikili ve üçlü koltuklar yerine tercih edilmektedir. Özellikle küçük evi veya yaşam alanı olan müşteriler köşe takımlarını kendilerine alan yaratmak için kullanırlar.

Köşe Takımı Nedir?

Köşe takımı, evde veya ofiste kullanılan, genellikle iki ya da daha fazla koltuk ve bir oturma grubunu oluşturan bir mobilya setidir. Genellikle oturma odaları, televizyon odaları veya çalışma odaları gibi ortamlarda kullanılmaktadır. Böylece konforlu bir oturma alanı sunmaktadır. Tasarlanan köşe takımları farklı renkler, malzemeler ve modellerde olabilmektedir.  Evin ya da ofisin dekorasyon stiline uygun bir şekilde bu modeller arasında tercih yapılabilmektedir. Bunlar genellikle yataklı koltuklar, U köşe koltuklar, L koltuklar olabilmektedir. Ayrıca, köşe takımları uzun süreli kullanım için dayanıklı ve kaliteli malzemelerden yapılır. Geniş bir aile ya da misafir grubunu rahatça ağırlayacak kadar geniş oturma alanına sahiptir.

Köşe Takımı Modelleri

Köşe takımı modelleri, evlerin ve işletmelerin rahat ve konforlu oturma alanları oluşturmak için kullanılan oturma gruplarıdır. Bunlar genellikle L şeklinde veya U şeklinde tasarlanmıştır. Birçok farklı stiller, renkler ve malzemelerde üretilmişlerdir. Köşe takımı modelleri arasında en yaygın olanlar:

 1. Chester köşe takımı: Kapitoneli detaylarıyla tanınan Chester köşe takımı kendinden desenli minder detaylarıyla tanınmaktadır. Genellikle gösterişli modeller arasında yer almaktadır. Özellikle çok fazla süs eşyası kullanmayı sevmeyenler Chester köşe takımı ile dekorasyonunu tamamlayabilmektedir.
 2. Spor Köşe Takımı: Spor köşe takımı, rahatlığı ve dinlenme amaçlı kullanılmak üzere tasarlandı. Bunlar genellikle yumuşak ve konforlu kumaş/minderler ile kaplıdır. Günlük yaşamda sık sık kullanılan odalara yerleştirilebilmektedir. Spor köşe takımları, genellikle salon veya televizyon odalarında kullanılır ve aynı zamanda evde konforlu bir uyku alanı sağlamak için kullanılabilir. Spor köşe takımlarının avantajları arasında kolay temizlenebilme ve rahat oturma alanı sunması bulunur.
 3. Yataklı Köşe Takımı: Açılabilen ve en az çift kişilik bir yatak olabilen modellerdir. Günlük olarak oturma alanı olarak kullanıldığı gibi, geceleri yatak olarak da kullanılabilir. Yataklı açılabilen köşe takımları genellikle kolay ve hızlı bir şekilde yatak haline dönüştürülebilmektedir. Aynı zamanda rahat ve konforlu bir dinlenme, uyku deneyimi sunar. Bunların avantajları arasında fonksiyonel bir oturma alanı ve yatak olarak da kullanılabilecek bir alan sunması bulunur.
 4. U Köşe Takımı: Genellikle büyük salonlarda tercih edilir. Bunun sebebi L köşe takımlarının aksine daha fazla oturma alanı sunmasıdır. Genellikle 3 duvarı kaplayacak şekilde U şeklinde tasarlanır. Başka hiçbir ek koltuk kullanımını gerektirmez. U şekli, daha geniş bir oturma alanı sunmasını sağlar ve aynı zamanda daha fazla kişinin aynı anda oturmasına olanak tanır. U şeklinde köşe takımlar, birçok farklı stil, renk ve malzemede mevcuttur ve günlük yaşamda sık sık kullanılan odalarda bulunabilir. U şeklinde köşe takımların avantajları arasında daha geniş bir oturma alanı sunması, daha fazla kişinin aynı anda oturmasına olanak tanıması ve rahat ve konforlu bir oturma alanı sunması bulunur.
 5. Mini Köşe Takımı: TV odası, teras, mutfak hatta balkon gibi dar alanlarda daha fazla hareket alanı bırakmak için mini köşe takımları tercih edilir. Bu tür köşe takımları, daha az yer kaplayan ve daha küçük alanlarda kullanılabilen tasarımlardır. Mini köşe takımları, genellikle bir oturma grubu olarak kullanılır. Aynı zamanda misafir yatağı olarak da kullanılabilir. Mini köşe takımları, fonksiyonel ve pratik çözümler sunmasının yanı sıra, estetik bir görünüme de sahiptir. Bu tür köşe takımların avantajları arasında küçük boyutlu ev veya işletmeler için uygun olmasıdır. Fonksiyonel, estetik görünümlü ve oldukça pratik modellerdir. Kolayca taşınabilir, silinebilir ve yeri değiştirilebilir hafif minimal modellerdir.
 6. L Köşe Takımı: En çok tercih edilen ve en sık karşılaştığımız modellerdendir. L şekli, daha fazla kişinin aynı anda oturmasına olanak tanır ve daha geniş bir oturma alanı sunar. L harfine benzer şekilde tasarlanması oturma odalarında rahatça kullanılmasını sağlar. Özellikle ölü alanların ortaya çıkmasını istemeyen ve alanı daraltmak istemeyen kişiler tercih etmektedir.

Köşe Takımı Fiyatları

Fiyatlar satın alınacak model, büyüklük, kalite ve markaya göre değişmektedir. Özbay Mobilya birinci kalite köşe takımı modellerini sizlere sunar. Fiyatlar ise kalite ve işçiliğe göre oldukça uygundur. Özbay Mobilya’da köşe takımı fiyatları 9.990 TL’den başlamaktadır. Ürünün özel tasarım olması, büyük olması ve kumaş, sünger kalitesinin birinci sınıf olması fiyatını arttıracaktır. Tüm bütçelere uygun köşe takımı modellerine ulaşmak için mağazamızı ziyaret edebilirsiniz.

Köşeyi dönmenin tam zamanı! Uygun fiyata köşe takımı Özbay’da. Hemen incele!

Ankara Siteler Köşe Takımları

Ankara siteler, birçok farklı marka ve modelde köşe takımı modelli sunmaktadır. Bu bölge, ev ve işletmeler için konforlu ve estetik tasarımlarda köşe takımları satışa sunmaktadır. Ürünlerin fiyatları, malzeme, tasarım ve markaya göre değişmektedir. Köşe takımlarını satın almak isteyenler, Ankara siteler üzerinden ürünlere erişebilir.  Fiyat, tasarım ve diğer özellikleri karşılaştırabilir. Ayrıca, birçok mağaza ürünleri evlere teslim etme veya monte etme hizmeti de sunmaktadır. Ankara Siteler’de de şubesi bulunan Özbay Mobilya aradığınız tüm mobilya ve köşe takımı modellerine ev sahipliği yapmaktadır. Beğendiğiniz ürün üzerinde renk ve ölçü değişikliği yapılabilmektedir. Aynı zamanda satın alınan ürünler evinize kadar teslim edilmektedir.

Köşe Takımı Ödeme Seçenekleri

Tüm mobilyalarımızda olduğu gibi köşe takımı modellerimizde de müşterilerimize oldukça uygun ödeme seçenekleri sunuyoruz. Satın alacağınız köşe takımı modellerinden ilk üç ay herhangi bir ücret talep etmiyoruz. Şimdi al sonra öde kampanyamız tüm ürünlerimizde olduğu gibi köşe takımlarımızda da geçerlidir. 3 ay ödemesiz, kefilsiz ve peşinatsız hayalinizdeki köşe takımına kavuşabilirsiniz. Üstelik kredi kartsız tam 36 aya varan taksit seçenekleri ile bütçenizi zorlamadan tasarım harikası köşe takımlarına kavuşabilirsiniz.

Köşe Takımı Neden Özbay Mobilya’dan Alınır?

Özbay’dan köşe takımı almanın birçok avantajı bulunmaktadır:

 1. Birinci Sınıf Kaliteli Ürünler: Özbay, kaliteli ve dayanıklı ürünler sunmak için çalışır ve müşterilerin memnuniyetini öncelikli tutar. Ürünlerin hepsinde ipek kumaşlar, dayanıklı iplikler, sağlam süngerler ve iskelet hammaddesi kullanılmaktadır.
 2. Uygun Fiyat Avantajı: Mağazamız, müşterilerine uygun fiyatlı ürünler sunmak için çalışır ve mümkün olan en iyi fiyatı sunmaya çalışır. Diğer mobilya mağazalarına kıyasla üstün kaliteyle uygun fiyatlı ürünler sunar.
 3. Çeşitlilik: Mağazamızda aradığınız tüm modelde, renkte ve ölçüde mobilya bulmanız mümkün! Özbay, birçok farklı stil, renk ve malzemede köşe takımları sunar. Böylece müşterilerin tercihine uygun ürünlerin hepsini mağazamızda zaman kaybetmeden bulabilirsiniz.
 4. Müşteri Hizmetleri: Mobilya mağazamız, müşterilerine profesyonel ve yardımsever bir müşteri desteği sunar. Herhangi bir sorunla karşılaştıklarında yardımcı olmaya çalışır. Aynı zamanda 7/24 ürünlerin üretimi ve teslimat tarihi hakkında bilgi verilmektedir.
 5. Özel Tasarım Seçenekleri: Farklı tasarım seçenekleri ve müşterilerin tercihine uygun tasarımların hepsi Özbay Mobilya’da. Beğenilen ürünler üzerinde birçok değişiklik yapılabilmektedir. Yine hayalinizdeki mobilyaların tasarımı yapılmakta, ustalarımız tarafından imalatı yapılabilmektedir.
 6. Uygun Ödeme Seçenekleri: Özbay, müşterilerinin rahat ve güvenli ödeme yapmasını sağlamak için farklı ödeme seçenekleri sunar. 3 ay ertelemeli ödeme, peşinatsız, kefilsiz ve 36 aya varan taksit seçenekleri ile bütçenizi zorlamaz. Artık hayalinizdeki mobilyalara kavuşmak çok kolay olacak.
 7. Teslimat ve Montaj: Verilen bir başka hizmetimizde eve teslimat ve ücretsiz montaj desteğidir. Ürünlerin evlere teslimatını ve montajını da hızlı ve profesyonel bir şekilde yapmaktayız.
 8. Garanti ve Servis: Özbay Mobilya, ürünlerine garanti verir.  Müşterilerinin ihtiyaçlarına hızlı ve etkili bir şekilde cevap vermeyi amaçlar. Tüm ürünler uzun yıllar deformasyona uğramadan kullanılabilmektedir.
 9. Müşteri Memnuniyeti: Müşterilerimizin deneyimlerine dayanarak ürünlerini ve hizmetlerini sürekli olarak iyileştirmeyi amaçlıyoruz.  Müşteri yorumlarını ve değerlendirmelerini dikkate alıyoruz. Bu çerçevede ürünlerimizi her geçen gün geliştiriyor, yenilikler katıyoruz.
 10. Tüm Türkiye ve Yurtdışına Teslimat Seçeneği: Dünyanın neresinde olursanız olun, Özbay Mobilya kalitesinden faydalanabilirsiniz. Yurtdışından gelen misafirlerimizi özel araçlarımızla kaldıkları yerden alıyoruz. Ankara içi tüm mağazalarımız tek tek gezdirip ürünlerimizi tanıtıyoruz. Aynı zamanda Türkiye’ye gelemeyen müşterilerimiz içinde Whatsapp üzerinden görüntülü görüşme ile mobilyalarımızı tanıtabiliyoruz. Satın alınan ürünler mağazamızın anlaşmalı lojistik firmalarıyla yurtdışına taşınmaktadır. Yine aynı şekilde belirtilen lokasyona kapıya teslim edilmektedir.

Koltuk takımı almak isteyenlere müjde! Koltuğa servet ödemeyin! Neden mi? Hemen tıkla!

Son Eklenenler

Koltuk Takımı 36 Ay Taksitle

Koltuk takımı  modelleri ve fiyatları (2024 yılına göre) için sizlere harika bilgiler sunan bir yazı hazırladık. Koltuk takımları, yaşam alanlarımızın en önemli parçalarıdır. Onlar, evimizin

Devamını Oku »

Ankara’da Mobilya Nereden Alınır?

Ankara’dan mobilya satın almak isteyenler mobilya ihtiyaçları için ilk önce mobilyanın kalbi olan Siteler’deki mobilya mağazalarını gezerler. Fikir sahibi olurlar. Ankara, geniş mobilya seçenekleri ve

Devamını Oku »
Back to Top
Ürün sepetinize eklendi.