Mobilyanı şimdi al 3 ay sonra 15 taksitle öde

Özbay Mobilya Hikayelerini Keşfet

Ankara Mobilya | Ankara Siteler Mobilya

Özbay Mobilya - Kıskandıran Tasarımlar, Kıskandıran Fiyatlarla

Ankara Siteler mobilyası; yaşam kalitesini artıran, birbirinden farklı tasarımlara imza atarak hayatınızı güzelleştiren mobilya markaları ile, farklı ürünlerle sizlere kullanışlı mobilyalar sunuyor. Her markanın kendi imzasını taşıyan mobilyalar, işinde uzman kişiler tarafından kullanışlı hale getirilir.

Mobilyalar modern ve klasik mobilyaların yanı sıra çocuk odası, bebek odası, yatak odası, salon takımı, yemek odası ve oturma grubu gibi birçok alternatife sahiptir. Yılın trendlerine uygun olarak her yıl farklı tasarımlar ile karşınıza çıkan markalar, işlevsellik ve fonksiyonel ürünleri sizlerle buluşturuyor.

Kullanım alanlarına uygun olarak klasik, minimal, sade, gösterişli, modern, kombin ve özel tasarım modeller olarak üretilir. Dilediğiniz ürünler için standart ölçülerin yanı sıra özel ölçü seçenekleri bazı mobilya firmaları tarafından müşterilere sunulur.

Mobilya

Mobilya kullanım alanına uygun olarak tasarlanan, ihtiyaçlara cevap verecek malzeme niteliğine sahip, her oda için farklı tasarımların üretildiği bir eşya türüdür. Beyaz eşyaların kullanımı kadar önemli ve vazgeçilmez eşyalardır.

Mobilya seçerken özellikle ihtiyacınız olan eksikliklerin, yaşam alanınızın ölçüsüne uygun olması gerekir. Hem kullanışlı hem de dekoratif amaçlı kullanabileceğiniz mobilyalar ile evinizin her köşesine imzanızı atabilirsiniz.

Mobilyalar arasında ara ürünler bulunmaktadır. Takım yerine bu tekli özel parçalarla birlikte daha şık bir görünüm sunmanız mümkündür.

Mobilya yan ürünleri;

  • Kanepe
  • Sehpa
  • Dresuar
  • Kütüphane
  • Dolap
  • Koltuk
  • Masa
  • Sandalye
  • Bebek dolabı ve yatağı
  • Giyim odası

Bu mobilya ürünleri tekli olarak evinize ekleme yapabileceğiniz ürünler arasında yer alır. Bunun yanı sıra evinizi öncelikle hangi tarzda döşeyeceğiniz önemlidir. Evinizin bazı bölümlerini klasik bazı bölümlerini ise modern tarzda döşemeniz mümkündür.

Modern ve Klasik Mobilyalar

Modern ya da klasik mobilya tercihlerinizin birbirini tamamlaması adına uygun parçaların seçilmesi gerekir. Klasik çizgilere sahip mobilyanıza kullanacağınız modern aksesuarlar riskli olabilir. Modern mobilyalar için özellikle deri, düz renk ve sade tasarımlar tercih edilebilir. Masa ve sehpanızı cam kullanarak daha soft bir duruş elde edebilirsiniz.

Modern bir tasarım için kullanacağınız mobilyalarınıza ek olarak tekstil ürünleri ve dekoratif ürünlerin de uyumlu olması önemlidir. Bir bütün olarak odanızın boyası, zemini ve aydınlatmalarda unutulmamalıdır. Oda büyüklüğü, kişi sayısı, eşyalarınızın yoğunluğuna göre yenilenebilirsiniz. Birçok marka tarafından tekli ürünler olarak satılan mobilyalar ile odanızı kaplamaya gerek kalmadan gerekli olan mobilyalarınızı alabiliyorsunuz.

Tarzınızı klasik olarak belirlemek istiyorsanız o halde daha işlemeli, varaklı, klasik renklerde ve gösterişli tasarımlar tercih edebilirsiniz. Bu konuda sadece klasik mobilya satışı ve üretimi yapan markalar bulunuyor.

Klasik mobilyalara uygun olan dekoratif eşyalarınıza ek, dresuar için mermer tercih etmeniz mümkündür. Aynı zamanda büyük aynalar, duvar boyası seçimi, perdelerin ihtişamı, ev tekstilinde daha klasik desenlerin kullanılması sonucu tam klasik bir görünüm elde edeceksiniz.

En Seçkin Mobilya Tasarımları

Mobilyaları belirlerken öncelikle hangi grup mobilyayı kullanacağınızı belirlemelisiniz. Yeni evlenen çiftler için bu tüm odalara özel mobilyaları ifade ederken, mevcut eşyalarınıza ufak dokunuşlar yapabilirsiniz.

Yatak odası, oturma grubu ve salon takımı en fazla değişiklik yapılan mobilyalar arasında yer alıyor. Yatak odasına ek olarak son dönemlerde giyim odaları için özel tasarlanan mobilyalar da göz dolduruyor. En sevilen markalar tarafından bir odanızı giyim odası yapabiliyorsunuz.

Yeni mobilyalarda öncelikle m² olarak küçülen yaşam alanlarına özgü minimal mobilyalar üretiliyor. Bunun yanı sıra büyük evler için daha gösterişli tasarımlar da özenle üretilmeye devam ediyor.

Mobilya Fiyatları

Mobilya üretimlerinde talep arttıkça, üretim aynı düzeyde artıyor. İhtiyaçlar listesinde yaşam alanı değişikliği bulunan bireyler tarafından, daha modern ve trend tasarımların talep edilmesi üzerine, teknolojiden faydalanan markalar tasarımlarını güçlendiriyor. Birbirinden farklı stillerde üretilen mobilyalar ile iç dünyanızı yansıtıyorsunuz.

Mobilya Markaları

Mobilya markaları sanatsal bir tasarım niteliği ile işinde uzman tasarımcıların, üretimde yer alan uzman kişilerin ve teknolojinin desteği ile büyüyor. Sizlere sunulan her ürün, markaya ait bir imza taşıyor. Özenle çalışarak oluşturulan tasarımların kullanımında kolay montaj ve demonte işlemi ön planda tutuluyor.

Tüm tasarımların ölçü, model ve malzeme niteliği size hitap ediyor. İstediğiniz yaşam alanını oluşturmak adına; mimar, tasarımcı, uzman ekip, kaliteli malzeme, teknolojik üretim ve kalite kontrol ekibi ile çalışan markalar yaşam kalitenizi artırıyor.